Kodu Pärnu jõe ääres

On soe ja sume suveõhtu. Nõjatudes oma uue korteri rõdul käes klaasike veini, taustaks sõprade sumin, unustad sa end jälgima Pärnu jõe aeglast kulgu ja minutitest saavad märkamatult tunnid …

Aga sinu uuel kodul on nii palju veel pakkuda – võid teha hommikuse sörgi, tiiru rulluiskudega maja ees algaval terviserajal või lihtsalt jalutada mõnda kesklinna hubasesse kohvikusse.

Ja pole tähtis kuidas on möödunud sinu päev, jõudes koju, näed, kuidas päike merre loojub ja Pärnu kodudes süttivad tuled.

Suur-Jõekalda 2 asub Pärnu südalinna lähedal jõe ääres omanäolise arhitektuuriga elamus, kust avaneb vaade Pärnu jõele, jahisadamale ja merele.

Planeering on korteritel mugav: avatud köögi- ja nurgaaknaga elutuba, ruumikad magamistoad, osadel korteritel eraldi garderoobiruum ja vannituppa mahub ka pesumasin.

Kasutatud on kvaliteetseid materjale: alumiinium- ja puitalumiiniumraamiga pakettaknad, tammeparkettpõrandad, spooniga siseuksed, klaasist rõdupiidred.

Korteritel on rõdud, kus saab nautida päikeseloojangut ja jahutavaid meretuuli ning üldpinna sisse kuuluv I korrusel asub panipaik, kus hoida jalgratast või lapsevankrit.

Müügiinfo

Rita Sepp
kutseline maakler

Tel: +372 506 5364
e-post: rita.sepp@lvm.ee

lvm_logo_2017_1000px

© LVM Kinnisvara 2018