mg_7029
mg_7065

Valisin Tähe tänavast allaminekuks väikese ning kõvera Kitsa tänava, mis mulle mingil seletamata põhjusel meeldib. Kui sinna pöördusin, vaatasin veel korraks taha, nagu jälitaks mind keegi. Kuid tänav oli täiesti inimtühi. Kangro, Bernard. Emajõgi 1961.

Juba tollel ajal tundus Bernardile tänava eripära seletamatutel põhjustel meeldivat. Kesklinn, samas eraldatus suurest kärast.
Ega nüüdki aastakümneid hiljem pole palju muutunud, ainult mõni uus maja on värskelt ehitatud.
Avad puldist värava, pargid oma auto maja alla sooja parklasse, sõidad liftiga õigele korrusele ja astud oma uude korterisse. Kas see ongi tõsi?

2017. aastal ehitatud Kitsas 5 kortermajas on 15 korterit ja äripind. Kortermaja kahte erinevat osa ühendab loomuliku valgusega avar klaaspindadega trepikoda. Lift, videovalve automaatne valgustus trepikodades, kiibiga uksevõti ja muud mugavused parkimise näol maja all soojas garaažis.

Igale korterile kuulub oma rõdu või terrass. Korterid on hetkel lõppviimistlemata va näidiskorter ja ootavad uue omanikupoolset nägemust materjalidest ja sisekujundusest. Pakkuda on erinevad viimistluspaketid, mis kuuluvad korteri müügihinna sisse.
Korteri juurde kuulub panipaik esimesel korrusel.

Näidiskorteris on kasutatud tammeparketti, helehalle ja halle toone koridoris ja vannitoas. Hansgrohe, Laufen, Tece, Balteco ja Ifö kaubamärkide kvaliteettooted on oma koha leidnud vannitoas.
Garderoobid, kardinad, integreeritud tehnika köögis ja Arens-i koogimööbli hind lisanduvad korteri müügihinnale.

Asukoht

Müügiinfo

Philip Saksing
maakler

Tel: +372 5348 4806
E-post: philip.saksing@lvm.ee

Võta ühendust!

Kui Sul on huvi Kitsas 5 korterite vastu, siis kirjuta siia ning võtame Sinuga peatselt ühendust!