LVM müüb sinu kinnisvara kiiremini ja kõrge hinnaga.

LVMi edu pant on läbi 76 tegutsemisaasta olnud kõrgelt motiveeritud elukutselised maaklerid, kes järgivad väljatöötatud müügitegevuskava. 

Kiirema ja kõrge hinnaga müügi eeltingimuseks on põhjalik ettevalmistus, mis hõlmab endas sinu kinnisvara ja elupiirkonna taustauuringut, professionaalsete fotode tegemist ning müügimaterjali koostamist, internetireklaame ja otsepakkumisi ostjatele ning ostuhuviliste kaasamist LVMi suurtesse turunduskampaaniatesse.
 

Kuid kõige suuremaks eduka müügi eeltingimuseks ja põhjuseks on meie tahe olla omal alal parimad. Täna ja tulevikus – iga päev.

Müügi tegevuskava:

1
Müügimaterjali koostamine
Kogume põhjaliku info Teie vara kohta alates joonistest, lubadest, faktidest, ajaloost, kommunaalkuludest ja koostame selle põhjal müügimaterjali, millest ostja leiab kogu teda huvitava võimalikult ülevaatlikul viisil.

Lisaks objektist ülevaatlik trükis ning põrandaplaanid.
1
Erika 15 tallinn
Professionaalsed fotod
Sinu kodu parimate külgede esiletoomiseks kasutame professionaalset fotograafi. Tehtud pilte kasutame portaalide kuulutustes, ajalehtedes ja müügimaterjalidel.
2
4
Müügikuulutus portaalidesse ja sotsiaalmeediasse
Professionaalsete fotode ja põhjaliku ning korrektse infoga müügikuulutused ilmuvad meie kaudu kõikides suuremates kinnisvaraportaalides ja LVM Kinnisvara kodulehel, kus uute objektide infoga käib tutvumas iga päev tuhandeid külastajaid.

LVM.ee
City24.ee
KV.ee
Kinnisvara24.ee
Kuldne Börs
Soov
Maakler.ee
Reales.ee
Kodutunne.ee
3
DSC_7198
Otsepakkumised ostjatele
Tänu laiale ja pidevalt täienduvale ostjate hulgale saame teha otsepakkumisi inimestele, kes on aktiivselt kodu otsimas. Me ei jää ootama hetke, kus klient ise ühendust võtab ja müüdava kinnisvaraga tutvuda soovib, vaid kutsume neid regulaarselt kliendipäevadele.
4
2
Korraldame tutvumisõhtuid - kliendipäevasid
Korraldame regulaarselt müügisolevate korteritele ja majadele tutvumisõhtuid, kus huvitatud kliendid saavad meeldivas õhkkonnas põhjaliku ülevaate müügiobjektist omanikule minimaalse ajakuluga. See teenib mitut eesmärki: annab portaalides lisareklaami ning tekitab ostjate vahel konkurentsi.

Kord kvartalis korraldame Suure tutvumisnädalal, mille raames ilmub täiendavalt kampaaniareklaam ajalehtedes, ajakirjades, Delfi ja Postimehe uudisteportaalides, videoekraanidel, linnaekraanidel, sotsiaalmeedias ning välireklaami pindadel Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Kuressaares.

www.lvm.ee/suur-tutvumisnadal
5
3
Hindamine LVM-st
Ostuhuviline klient ei pea eksperthinnangu saamiseks pöörduma kolmandate teenusepakkujate juurde, vaid saab selle LVM-st.
Meie poolt koostatud eksperthinnaguid aktsepteerivad kõik krediidiasutused ja finantsinstitutsioonid.
Pankadele edastatakse hinnangud digitaalselt allkirjastatult e-hinnangutena, mis tagavad tellijale kiiruse ja konfidentsiaalsuse.

www.lvm.ee/hindamine
6
5
Koostöö pankadega
Koostöö pankadega tagab LVM-i kaudu kodu ostvale kliendile laenulepingu soodustuse ning kiire teeninduse.
7
6
Müügitehing
8

Soovid müüa kiiresti ja hea hinnaga?

Jäta oma number ja võtame Sinuga ühendust!

© LVM Kinnisvara – Tallinn, Tartu, Pärnu, Kuressaare