Uued A-energiaklassi
ridaelamud Viimsis
Uued A-energiaklassi
ridaelamud Viimsis
Slider

Hubane ja energisäästlik kodu

2019 aasta suveks valmib Paelille elamurajoonis kaks uut ridaelamut.

Uute kodude võtmesõnadeks on mõistlik hind, praktilisus ja energiasäästlikkus – A energiaklass. Maja energiasäästlikuse tagab õhk-vesi soojuspump, soojustagastuv ventilatsiooni seade ja päikeseenergia, mida salvestavad päikesepaneelid katusel.

Ehitatavas ridaelamutes leiab kodu endale 10 perekonda.

Igal kodul on oma privaatne terrassiga hooviala, kus on peale väsitavat tööpäeva mõnus õhtupäikest nautida.

Ehitatavad ridaelamud on kahekorruselised, mille esimesel korrusel on avatud köögiga elutuba, esik, saun koos vannitoaga ja tehnoruum.
Teisel korrusel on vannituba ja kolm magamistuba, suures magamistoas asub 6,6m2 garderoob. Iga boksi juurde kuulub kasutuskorra alusel hooviala, hoone ees kaks parkimiskohta autole ja panipaik.

Asukoht

Ridaelamud asuvad Viimsi keskusest vaid 1,5 km autosõidu kaugusel ja Tallinna kesklinna on 12 kilomeetrit, mille läbimiseks sõiduautoga kulub 19 minutit.

Suurema liiklusega ajavahemikel on Tallinna kesklinna liikumiseks lisaks Pirita teele võimalik kasutada ka Pärnamäe tee, Narva maantee ja Laagna tee sujuvat liikluslahendust.
Lisaks sõiduautole on võimalik liigelda bussiga, marsruuttaksoga ja suvisel perioodil jalgrattaga. Ühistranspordipeatus asub majast kõigest 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel.