Skip to content

Uus avar ridaelamu Pärnu populaarseimas piirkonnas, Papiniidu tänaval

Tutvustus

Mereäärne kuurortlinn Pärnu oma valgete  liivarandade ja võluvate puiesteedega,  pakkumas parimat võimalust oma kodu rajamiseks. Kaunis promenaad ja kergliiklustee, mis ühendab maad linnaga, luksuslikult roheline ümbrus, mõnusat varjupakkuv männimets ja karge mereõhk. 

Just sellisesse elukeskkonda, Pärnu populaarseimasse piirkonda, Papiniidu tänava lõunapoolsele küljele, kerkib uus avar ridaelamu. Hoone vaated on otse merele, oma õueala, terrass, teisel korrusel rõdu. Suured maani aknad tagavad valgusküllasuse ja avarustunde, asukoht privaatsuse ja loodusläheduse.

A-energiaklassi ridaelamu!

Ridaelamu koosneb kolmest boksist, hoone on kahekorde, erinevatel kinnistutel paiknevad boksid on omavahel  nihkes. 

Põhirõhk on kaasaegsel välimusel, ehituskvaliteedil ja energiatõhususel. Kasutatakse naturaalseid materjale, mahedaid toone ja kvaliteetset sanitaartehnikat. 

Hoonesse on planeeritud põrandaküte, linna kaugkütte baasil. Soojasõlm paigaldatakse tehnoruumi.  Igasse boksi on ette nähtud iseseisev soojatagastusega ventilatsiooniseade.

Planeering on mugav: 

I korrusel  avatud köök- elutuba, esik, garderoob, panipaik  ja tualett. Tehnoruum on eraldi sissepääsuga hoone fasaadipoolsel küljel.

II korrus kolm magamistuba, trepihall ja saun.