Skip to content
Ristiku 11 paarismaja
Metsaveere elamurajoonis
Ristiku 11 paarismaja
Metsaveere elamurajoonis
Ristiku 11 paarismaja
Metsaveere elamurajoonis
Slider

Linnalähedane elamine

Müüa kvaliteetne paarismaja Saustinõmme külas, Saku vallas!
See on kodu neile, kes soovivad ruumikat linnalähedast elamist väikeste igakuiste kuludega.

Maja asub rahulikus Saustinõmme külas. Mugava liikluse tagavad küla asfalteeritud teed, kiiresti arenev Tallinna ringtee ja mugav ühendus Tallinn-Rapla maanteega. Eelmainitud teedevõrk võimaldab kiiresti liikuda erinevatesse Tallinna linnaosadesse kui ka igale poole mujale Eestisse. Tallinna suunal liigub regulaarselt buss ning bussipeatus asub ca 400 meetri kaugusel.

Paarismaja

Paarismaja valmib 2021 aasta suvel ja ehitatakse vastavalt projektile. Müüja kohustuseks jääb kasutusloa saamine. 
Ehitamisel kasutatakse üksnes väga kvaliteetseid materjale. Hoone sise- ja välisseinad on fibost ning välisseina viimistlusmaterjaliks on krohv ja osaliselt puitlaudis. Ehitistel on kvaliteetsed kolmekordsed pakettaknad ja puitspoonist siseuksed. Põrandaid katab korralik laudparkett ning wc/pesuruum on plaaditud. Igas toas on TV ja internetivalmidus.

Planeering
1. korrusel on suur avatud elutuba-köök, kust pääs avarale 60,7m2 terrassile; esik; wc ning pesuruum koos leiliruumiga. Lisaks eraldi sissekäiguga 18,1m2 tehno/abiruum.
2.korrusel on kolm magamistuba, suur pesuruum ja panipaik.

Küttesüsteemid ja kommunikatsioonid
Majas on vesi-põrandaküte, mida toidab väga ökonoomne maaküte. Majal on soojustagastusega ventilatsioonisüsteem. Vesi ja kanalisatsioon on tsentraalsed.

Kinnistu
Teed on asfalteeritud ning valgustatud. Majaesine ja sissesõidutee kaetud kivisillutisega. Maa tasandatakse ja külvatakse muru.

Asukoht

Müüdav kinnistu on ideaalne elukoht perele, kes hindab turvalist ja rahulikku keskkonda.
Külas toimib naabrivalve. Lähedal asub mänguväljak ning bussipeatus. Koolibuss viib nii Saku gümnaasiumisse. Küla on valgustatud.

Elurajoonil on hea ja kiire ühendus Tallinnaga. Järve Selverist 10 minuti ja kesklinnast 20 minuti autosõidu kaugusel mööda Viljandi maanteed. Lähimad keskused on Luige 4 km, Saku 7,7 km, Kiili alevik 7,8 km ja Saue 13 km.

Ühistranspordi peatus on elamurajoonist mõnesaja meetri kaugusel. Bussid väljuvad Tallinna suunas iga tund.

Küsi lisinfot!

Jäta oma andmed ning võtame sinuga ühendust!