Skip to content

Suurepärase asukoha- ja kaasagse arhitektuuriga uusarendus Nõmmel

Läbi kahe korruse paiknevad nelja- ja viietoalised korterid valmivad 2022 aasta suvel.

Nõmme linnaosa on suurepäraseks elupaigaks neile, kes hindavad rohelist ja rahulikku keskkonda. Maja asub rahulikus tupiktänavas, mis on mitmest küljest ümbritsetud looduse ja parkidega. Aktiivseimatele pakub linnaosa piiramatuid sportimisvõimalusi nii suvel kui ka talvel. Vaid viie minutilise jalutuskäigu kaugusel asub Nõmme Spordikeskus, kus tegevust jagub tervele perele. Suvel saab nautida rannavõrkpalli, basseinikompleksi ning terviseradasid. Talvel pakub spordikeskus suusatamise ja uisutamise võimalust. Samuti on lähedal väga populaarne seikluspark ja Glehni loss.

Maja koosneb kolmest korterist. Maja ehitamisel on kasutatud kaasaegseid ning kvaliteetseid materjale ja tehnilisi lahendusi. Maja välisseinad on 200mm FIBO blokist ja korterite vahelised seinad 240mm Columbia kivist. Tubadevahelised seinad 100mm Aeroc blokist ja vahelaed raudbetoonist.

Maja tänavapoolseks piirdeks on puitpiirdeaed, koos automaatse liugväravaga. Kinnistule on planeeritud elupuud, viljapuud ja erinevad põõsad. Kinnistule ja hoonele on paigaldatud kohtvalgustid. Parkimis- ja sissesõiduala on kaetud unikiviga.

Turvalisuse tagavad videovalve ja signalisatsiooniseadmed.

Tule tutvu juba täna, sest hetkel on võimalus ise valida siseviimistlus ja kaasa rääkida korteri üldises planeeringus!

Vesioina 10 (21)

Asukoht

Müügiinfo

Robin Tiits

maakler